NASZE DIETY

Sekret tkwi w szczegółach! Tą maksymą możemy określić nasze diety. Menu każdej z nich jest do siebie bardzo podobne. Różnica jednak polega na odpowiednich proporcjach makroskładników (węglowodany, białka, tłuszcze), które pozwalają na zrealizowanie określonych założeń.

DIETA STANDARD

To optymalny dobór makro- i mikroskładników, który w 5 posiłkach dostarczy twojemu organizmowi wszystkie niezbędne substancje odżywcze oraz pomoże tworzyć zdrowe nawyki żywieniowe. Różnorodne i przepyszne potrawy składające się z wysokiej jakości mięs, ryb, zbóż, jaj, nabiału oraz świeżych warzyw i owoców dostarczane wprost do twoich rąk. 

DIETA ODCHUDZAJĄCA

Kluczem do sukcesu odnośnie zgubienia zbędnej tkanki tłuszczowej jest odpowiednie dobranie kaloryczności diety, a mówiąc dokładniej – deficytu kalorycznego. Aby uzyskać efekt spadania wagi, niezbędne jest dobranie kaloryczności nieco poniżej swojego wskaźnika BMR –  wskaźnika dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Ponadto istotny jest także fakt, iż pora dnia ma wpływ na większe bądź mniejsze odkładanie się tkanki tłuszczowej w naszym organizmie, dlatego makroskładniki w poszczególnych posiłkach diety odchudzającej są ułożone w taki sposób, aby minimalizować ryzyko odkładania się tłuszczu. Nie wiesz jaki masz BMR lub masz problem z jego wyliczeniem? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami i wyliczymy dla ciebie odpowiednią kaloryczność.

DIETA SPORT

Powstała z myślą o ludziach prowadzących aktywny tryb życia. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego w naszych mięśniach powstają mikro urazy oraz wypalane są zapasy energii. Aby zmęczone ciało miało szansę na regenerację, należy dostarczyć mu budulca i paliwa w postaci białka i węglowodanów. Dieta sportowa w 5 posiłkach dostarcza zwiększoną ilość węglowodanów złożonych, które pozwolą ci naładować się na następny dzień oraz wysokiej jakości białko, dzięki któremu zregenerujesz mięśnie.

DIETA WEGETARIAŃSKA

Dieta ta jest skierowana do osób, które z przyczyn osobistych lub zdrowotnych muszą wyeliminować ze swojego menu posiłki mięsne. Nie musisz martwić się o to, czy dieta dostarczy twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Nasz dietetyk skomponował ją w taki sposób, aby dostarczyć ci ich odpowiednią ilość. Prawidłowo skomponowana, pełnowartościowa dieta wegetariańska pomaga zapobiegać wielu chorobom takim jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie i wiele innych. Jest to dieta lekkostrawna, cechująca się dużą ilością warzyw i owoców oraz występowaniem produktów sojowych. Dodatkowo dieta ta urozmaicona jest o ryby, jaja oraz nabiał, aby wykluczyć wszelkie negatywne skutki usunięcia z diety mięsa.

CENNIK

* oferta obowiązuje do dnia 01.02.2022

1. Cennik dotyczy wszystkich wariantów diet (STANDARD, WEGETARIAŃSKA, WEGETARIAŃSKA Z RYBĄ, SPORT, ODCHUDZAJĄCA). 

2. ZESTAWY DZIENNE dostarczamy od niedzieli do czwartku w godzinach wieczornych 19-22, wprost pod Twoje drzwi (posiłki poniedziałkowe będą dostarczane w niedzielę wieczorem).

3. Chcesz złożyć zamówienie, zmienić dietę lub kaloryczność? Prosimy o kontakt z 48 godzinnym wyprzedzeniem poprzez Messenger, e-mail lub telefonicznie 665 628 804.

4. Nie wiesz, która dieta będzie odpowiednia dla Ciebie? Skontaktuj się z nami poprzez Messenger, e-mail lub telefonicznie a my z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

5. Darmowa dostawa obowiązuje dla wszystkich obsługiwanych przez nas miejscowości.

6. Uwaga! Rabat 3% do zamówień na minimum 10 dni i rabat 6% na minimum 20 dni.

7. Przedstawione kaloryczności dotyczą pełnego zestawu 5 posiłków.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szarotka Catering | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Polityka Prywatności
Projekt i wykonanie strony – Strony Internetowe Kłodzko